Q&A

Za jak dlouho bude zakázka hotová?

Standardně za 3-5 pracovních dní. Vždy je lepší domluvit termín individuálně s obchodním oddělením nebo s oddělením výroby viz Kontakty.

Jak je to s dopravou dílů?

Dopravu si většinou zákazníci zařizují a objednávají sami. Po dohodě jsme schopni objednat libovolnou přepravní službu. Máme také vlastní svoz, který jezdí 2x týdně směr Brno a Olomouc, 1x týdně poté směr Nymburk a také České Budějovice. Do cca 50 km od Králík jsme schopni zajet při jednom ze zmíněných svozů.

Ceny dopravy budou vyfakturovány společně se zbožím.

Na koho se mám obrátit ohledně mé zakázky v 7K?

Nejlépe na mistra dané linky pro povrchovou úpravu. Samozřejmě se můžete kdykoliv obrátit i na obchodní oddělení viz Kontakty.

Jak je to s cenou povrchových úprav?

Každá zakázka má kusovou cenu, která se určí při poptávkovém řízení nebo ve výrobním procesu. I když máte na pokovení pouze jeden kus, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení s poptávkou. U každé povrchové úpravy platí minimální ceny zakázky bez DPH viz níže:

Zinek – 750 Kč
Zinek-Železo – 750 Kč
Zinek-Nikl – 1 100 Kč
Chemický nikl – 700 Kč
Chemický nikl na hliník – 1000 Kč
Chemický nikl na ušlechtilou ocel – 1000 Kč
Přírodní a saténový elox – 750 Kč
Černý elox – 1 100 Kč
Tvrdý elox – 1 500 Kč

 

Jaké jsou váhové a rozměrové limity linek?

Technické údaje naleznete přímo v sekcích o našich povrchových úpravách – Niklování, Zinkování, Eloxování

Jaké jsou vlastnosti, výhody a nevýhody povrchových úprav v 7K?

Vše o našich povrchových úpravách se dozvíte v sekci články

Kdy je možné dovézt, případně vyzvednout zakázku?

Příjem a expedice zboží jsou otevřeny každý všední od 6:00 do 14:30 hod. Po předchozí domluvě je možné zboží vyzvednout v jakoukoliv hodinu.

Nejčastější poptávky povrchových úprav, které neděláme?

Často se nás ptáte na galvanické niklování, bubnové zinkování, chromování, červené a modré eloxování nebo mechanické předúpravy. Opravdu ale děláme pouze povrchové úpravy pokovením, oxidací, mořením a pasivací, které naleznete na našich stránkách.

Potřebujete poradit s technologickou stránkou povrchových úprav a materiálů?

Neváhejte prosím kontaktovat naše obchodní oddělení, které Váš požadavek zodpoví rovnou, nebo vše zkonzultuje s oddělením technologie.

Co je potřeba pro poptávku?

Pro co nejpřesnější určení ceny potřebujeme správně okótovaný výkres, z něhož půjde spočítat plocha dílce. Dále musíme znát základní materiál, váhu, specifikaci povrchové úpravy včetně požadované tloušťky vrstvy a počet kusů v dávce nebo za rok. Toto jsou minimální požadavky na vypracování cenové nabídky.

Další informace, které se hodí a mohou ovlivnit cenu, jsou způsob balení, povolená místa pro zavěšení, účel dílu, speciální požadavky na vzhled a speciální požadavky na povrchovou úpravu (korozní odolnost, tvrdost atd).

<< 1 >>